Naga Marketsblok po 22
“Gdy emocje już opadły jak po wielkiej bitwie kurz…”

Witam na nocnej zmianie.


USD/JPY – po silnych sesjach w ubiegły czwartek i piątek, kiedy doszło do silnego wybicia z niewielkiej konsolidacji, dzisiaj mieliśmy bardzo skromną korektę, która w tej chwili jest odrabiana. Daje to szanse na powstanie pin bara po zamknięciu dnia. Byłby on zgodny z ostatnim momentum wzrostowym i znajdowałby się na pewnym wsparciu. Możliwe więc, że pojawi się okazja do wejścia w pozycję długą.

1EUR/AUD – zgodnie z oczekiwaniami cena zareagowała dzisiaj na kluczowym poziomie wsparcia. Warto zaczekać na zamknięcie świec, gdyż nic nie jest tu przesądzone. Pojawia się jednak szansa na powstanie formacji objęcia hossy (razem ze świecą z piątku) lub przynajmniej pin bara z tych dwóch świec powstałego na skutek ich połączenia. Taki sygnał pokazujący reakcję popytu w ważnym miejscu byłby podstawą do zajęcia pozycji długiej.

2

[pullquote align=”full” cite=”” link=”” color=”” class=”” size=””]Zobacz ofertę FxPro i Handel algorytmiczny[/pullquote]

EUR/NZD – podobna sytuacja jak powyżej. W dynamiczny sposób doszło jakiś czas temu do wybicia zaznaczonego oporu. Obecnie, po korekcie kupujący ponownie zaczynają dawać o sobie znać. Pojawia się szansa, aby dzisiejsza świeca była klasycznym pin barem. Jeżeli tak będzie to może być ona potraktowana jako sygnał kupna z celem przy ostatnim maksimum.

3

Dyskusja na temat analiz z “Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.


Ucz się inwestowania w waluty razem z Comparic – odbierz swój pakiet darmowej wiedzy. Zapraszamy również do grupy Edukacja Forex na Facebooku.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here