Naga Markets“Gdy emocje już opadły jak po wielkiej bitwie kurz…”


Witam na nocnej zmianie 🙂

Ciekawe sytuacje techniczne pojawiają się na następujących parach walutowych:

EUR/JPY – dzisiaj nastąpiło naruszenie poziomu minimum trwającej od pewnego czasu konsolidacji (czerwona, pozioma linia). Tworzy się świeca z długim dolnym cieniem, być może będzie to pin bar. Przyglądając się jednak walce popytu i podaży w ciągu dnia, zdecydowanie wygrywa podaż, dlatego nie traktuję tej świecy jako sygnału mimo, że jest ona zgodna z trendem i nawet testuje linię trendu. Ważniejsze wsparcie znajduje się trochę niżej i tam również wypadałby zasięg poprzedniej korekty.

1
GBP/CAD – kurs od kilku dni oscyluje w granicach oporu, który wyznacza poprzedni, długoterminowy wierzchołek. Na razie jest remis, nie mam ani sygnału do wzrostów ani tez do spadków. Ciekawym miejsce aby dołączyć do trendu wzrostowego może być połączenie linii trendu, lokalnego wsparcia (na niebiesko) oraz typowego zasięgu korekty, który wystąpił już dwukrotnie.
2

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.


Dyskusja na temat analiz z “Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here