Naga MarketsWitam na nocnej zmianie.

EUR/AUD – wtorkowa sesja była kolejną, podczas której popyt nie był w stanie sforsować lokalnego oporu w rejonie 1,5880. Cena podeszła pod ten poziom nad ranem oraz ponownie około godziny 10. Dwukrotnie doszło jednak do odbicia w dół. Patrząc na wykres D1 można odnieść wrażenie, że swing wzrosty, który zaczął się 5 czerwca i doprowadził do sporego ruchu ceny, zaczyna się wyczerpywać. Możliwe więc, że w najbliższym czasie kurs skieruje się ponownie co najmniej do dolnych rejonów trwającej konsolidacji.

Strategia oparta o wykresy dzienne realizowana jest na koncie Royal. Broker oferuje spready od 0,6 pipsa oraz rachunek już od 50 dolarów.

CHF/JPY – wtorek był kolejnym spadkowym dniem na tej parze, a cena naruszyła poziom wczorajszego minimum. Ciekawie robi się, gdy zajrzymy na wykres W1. Wzrosty trwające od maja osiągnęły podobny zasięg jak zwyżka zna przełomie roku. Przede wszystkim jednak cena odbija się od czytelnej strefy oporu opartej o serię wcześniejszych dołków. Podażowy pin bar z ubiegłego tygodnia może więc okazać się początkiem ruchu spadkowego.

Dobranoc.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here