Naga Markets„Gdy emocje już opadły jak po wielkiej bitwie kurz…”
Witam na nocnej zmianie 🙂

Dzisiejszy przegląd wykresów z perspektywy świec D1 zaczynamy od USD/JPY, na którym być może mamy do czynienia z zakończeniem niewielkiej korekty. Wskazywać może na to kształt dzisiejszej świecy (pin bar) pokazujący, że na niższych poziomach pojawił się popyt. Trend wzrostowy jest bardzo silny i trzy poprzednie korekty wyglądały podobnie tzn. także były dość płytkie i krótkotrwałe.

1
EUR/GBP – pojawia się sygnał sprzedaży. Jest to pin bar, który testuje opór po wybiciu z konsolidacji. Mamy zatem klasyczny retest pokonanej wcześniej strefy, a impet ostatnich dwóch tygodni jest silnie spadkowy.
2
GBP/JPY – podobna sytuacja jak na wielu parach z Jenem. Także mamy pin bara, który może oznaczać koniec korekty i tak samo jak poprzednim razem jest to podobna korekta tzn. płytka i trwająca zaledwie kilka dni. Trend jest silnie wzrostowy, brak jednak jakiegoś wsparcia.
3

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.


Dyskusja na temat analiz z „Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.

investJesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here