Naga MarketsWitam na nocnej zmianie.

GBP/AUD – dzisiejsza sesja rozpoczęła się od wzrostów, które trwały mniej więcej do godziny 10:30. Wtedy opublikowany został odczyt inflacyjny z Wielkiej Brytanii, który wypadł poniżej prognoz. Spowodowało to odwrót od wzrostów i silne spadki, zgodne zresztą z ostatnim kontekstem czyli przełamaniem linii trendu. Świeca z dłuższym górnym cieniem, sugeruje więc kontynuację spadków. Najbliższe wsparcie mamy w rejonie 1,76.

Strategia oparta o wykresy dzienne realizowana jest na koncie Windsor Brokers spready już od 0,2 pipsa, brak prowizji, szybka egzekucja i minimalny depozyt już od 1000 zł. Konto w PLN, a także wszystkie niezbędne narzędzia analityczne.

 

NZD/JPY – silne umocnienie zanotowała dzisiaj japońska waluta. Głównym czynnikiem jest polityka i słowa prezydenta USA Donalda Trumpa, który pod znakiem zapytania postawił spotkanie z przywódcą Korei Północnej. Skala umocnienia nie powinna dziwić z uwagi na mocno przecenioną japońską walutę w ostatnim czasie. Ciekawie zaczyna wyglądać sytuacja na wykresie tygodniowym NZD/JPY, gdzie po krótkotrwałym odbiciu cena znowu wróciła na czytelne wsparcie. Wydaje się, że w końcu wsparcie upadnie, co będzie oznaczać potencjalne okazje transakcyjne.

Dobranoc.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułNajciekawsze setupy dnia – 23.05.2018
Następny artykułNYSE uruchamia opcje na indeks gigantów zrzeszonych w FANG
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here