Naga Markets“Gdy emocje już opadły jak po wielkiej bitwie kurz…”


Witam na nocnej zmianie 🙂

Dzisiejszy przegląd tygodnia zaczniemy od EUR/USD. Spadki przyspieszyły i wsparcie należy uznać za pokonane. Szeroki trend jest jednak nadal wzrostowy i najbliższe wsparcie zbiega się właśnie z linią trendu. Wydaje się, że w najbliższym czasie będziemy mieć do czynienia z powolnym osuwaniem się kursu coraz niżej.

GBP/USD – po dwóch dniach spadków wygląda na to, że kurs zmierza do ponownego testu wsparcia i dolnej krawędzi kanału wzrostowego.

USD/JPY – długo wyczekiwane odbicie w końcówce tygodnia sprawiło, że na wykresie W1 pojawił się pin bar. Na tym interwale widać jak ważne jest to wsparcie.

GBP/JPY – na kolejnej parze z Jenem, także na interwale tygodniowym widać, że spadki z tego i ubiegłego tygodnia odbywały się “wewnątrz” linii trendu. Gdyby był to wykres giełdowy można byłoby powiedzieć, że na szczycie trendu wzrostowego odbywa się tzw. proces dystrybucji, po którym nastąpi trend spadkowy. Sytuacje nie jest jednak taka jednoznaczna, gdyż Funt pozostaje silny.

NZD/JPY – na W1 pojawia się pin bar, który dokładnie testuje to dość szerokie wsparcie. Nadal jednak trwa trend wzrostowy i być może ten pin bar wyznaczył dołek w trwającej korekcie.

GBP/AUD – kolejny wykres z interwałem tygodniowym. Mamy retest przebitej strefy SR czyli walka pod oporem. Dzisiejsze spadki przyczyniły się do powstania dość niejednoznacznego cienia u góry świecy.

Zachęcam do wzięcia udziału w bezpłatnym webinarze na temat Zarządzania kapitałem, który osobiście poprowadzę już w najbliższy poniedziałek o godzinie 19:00. Pod koniec spotkania zostanie przeprowadzony mały konkurs z atrakcyjnymi nagrodami.

Dziękuję za kolejny już 19 tydzień przy wieczornych wykresach. Życzę udanego odpoczynku w weekend i sukcesów na rynku w następnym tygodniu.


Dyskusja na temat analiz z “Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here