Naga Markets„Gdy emocje już opadły jak po wielkiej bitwie kurz…”
Witam na nocnej zmianie 🙂

W dniu dzisiejszym przegląd zaczynamy od pary GBP/USD. Spadki trwają nadal i raczej to lokalne wsparcie nie utrzyma się. Wygląda na to, że korekta powiększy się i  prawdopodobnie dotrze do długoterminowej linii trendu i dopiero tam będzie można szukać sygnału kupna zgodnego z trendem.

NZD/JPY – dla par z NZD dzisiejszy wieczór będzie szczególnie ważny, gdyż o godzinie 23:00 poznamy decyzję ws. podwyżki stóp procentowych. Jeżeli rzeczywiście do niej dojdzie, kurs powinien zacząć rosnąć. Wyjątkowo pokazuję wykres tygodniowy, gdyż na nim lepiej widać skąd bierze się ponad 2 letnia linia trendu. Kurs nadal znajduje się przy niej i wciąż można zaryzykować niewielką pozycję. Podobnie jest na NZD/USD z tym, że tam kurs oscyluje wokół dość czytelnej strefy wsparcia.

AUD/CAD – Dolar australijski na wielu parach dotarł do pewnych ograniczeń np. ważnych oporów. Podobnie jest na AUD/CAD, gdzie jak widać mamy bardzo precyzyjny kanał spadkowy, na którym zatrzymały się dzisiejsze wzrosty. O godzinie 3:45 poznamy odczyt PMI z Chin, jeżeli będzie lepszy to są szanse na wybicie kanału, jeżeli będzie gorszy, kurs prawdopodobnie zawróci na południe. Niewielkie spadki przy słabych danych pokazały by silny, prowzrostowy sentyment na tej parze.

invest


Dyskusja na temat analiz z „Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here