Naga Markets


Witam na nocnej zmianie.

GBP/CHF – mimo, że podczas dzisiejszej sesji odbywało się przemówienie szefa BoE, notowania przebiegały w dość spokojnym tonie. Poranek rozpoczął się zwyżką, która trwała do godzin południowych. Dalsza część dnia to spychanie ceny na niższe rejony. Dłuższy górny cień świecy dziennej tuż pod czytelną strefą oporu, sugeruje kontynuację spadków. Wydaje się, że w obliczu trwającej korekty na Franku, kurs może kierować się w stronę dolnej krawędzi kanału wzrostowego.

Strategia oparta o wykresy dzienne realizowana jest na koncie Windsor Brokers spready już od 0,2 pipsa, brak prowizji, szybka egzekucja i minimalny depozyt już od 1000 zł. Konto w PLN, a także wszystkie niezbędne narzędzia analityczne.

 

AUD/CAD – australijska waluta umacnia się w ostatnim czasie, co widać jako próbę odbicia na wykresie dziennym. Jeszcze lepiej jest to widoczne na W1, gdzie znajdujemy się na ważnym wsparciu opartym o dołki z początku i końca ubiegłego roku. Długie dolne cienie świec oraz kształtujący się piękny popytowy pin bar na wykresie miesięcznym sugerują możliwe odbicie w górę.

Dobranoc.Coinquista

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułGwiazdor Bayernu Monachium z własną kryptowalutą
Następny artykułSygnał kupna na Airway Medix [AWM]
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here