TMS


blok po 22Witam na nocnej zmianie.

GBP/CHF – ciekawie pod względem techniki wyglądają notowania na wykresie dziennym. Cena oscyluje przy górnej krawędzi kanału spadkowego oraz w szerokiej strefie oporu łączącej kilka wcześniejszych ekstremów. Patrząc czysto technicznie, jest to świetne miejsce dla strony podażowej, tym bardziej, że kurs ma za sobą okres solidnych wzrostów w styczniu. Obecnie na wykresie inicjowana jest druga próba odbicia od w dół. Kluczowym czynnikiem, który zdecyduje o losach notowań jest oczywiście kwestia brexitu. Tu pojawia się cała masa plotek. Ostatnio szef unijnych negocjatorów przyznał, że czasu jest coraz mniej i jest coraz bardziej zaniepokojony sytuacją, której efektem końcowym może być opuszczenie wspólnoty bez jakikolwiek umowy.

gbpchf


Partnerem aktualności ekonomicznych w portalu Comparic.pl jest Alfa-Forex, broker licencjonowany przez CySEC od 2004 roku, oferujący swoim klientom handel na jednych z najwęższych spreadów i dostęp do kantoru walut. Już teraz zapoznaj się z ofertą brokera i skorzystaj z konkurencyjnych warunków!

Zobacz także: Początek 2019: Zachwiany globalny wzrost, gołębi EBC i FED oraz dalszy kurs EUR/USD – oceniają duże banki

EUR/USD – na głównej parze walutowej nie zachodzą mocniejsze zmiany. Odbicie od okolic zeszłorocznych minimów było dość słabe i pojawia się ryzyko ponownego zejścia na niższe rejony. Dzisiaj poznaliśmy kolejne słabe dane z Niemiec. Największa gospodarka strefy Euro przyzwyczaiła do kiepskich odczytów. Tym razem indeks nastrojów Ifo odnotował kolejny spadek i to większy niż oczekiwano. Podobnie na niekorzyść wypadły wczorajsze odczyty z USA, stąd brak mocniejszej reakcji na wykresie. Wydaje się, że kluczową kwestią są negocjacje USA – Chiny. Niebawem mamy poznać ich rezultat, na razie pojawiają się jedynie pozytywne doniesienia o ich stanie.

eurusdInvest Cuffs

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here