TMS


Witam na nocnej zmianie.

AUD/NZD – ostatnia sesja tygodnia przyniosła odbicie na parach z Dolarem australijskim. Na crossie z nowozelandzkim odpowiednikiem był to bardzo udany tydzień, choć nie przyniósł przełomu. Obserwując notowania od początku kwietnia, dynamika przemawia za stroną popytową. Wydaje się więc, że jeżeli obecne odbicie przewyższy zasięg poprzedniej korekty, cena może w dłuższym okresie czasu wzrastać np. w kierunku górnej krawędzi kanału wzrostowego.

Strategia oparta o wykresy dzienne realizowana jest na koncie Windsor Brokers spready już od 0,2 pipsa, brak prowizji, szybka egzekucja i minimalny depozyt już od 1000 zł. Konto w PLN, a także wszystkie niezbędne narzędzia analityczne.

 

EUR/AUD – para wygląda ciekawie pod względem technicznym. Niedawno mieliśmy wybicie dołem z niemal rocznego kanału wzrostowego. Obecnie trwa ruch powrotny, który może okazać się korektą. Od kilku dni kurs oscyluje przy poziomie ostatnich dołków tendencji wzrostowej. Wydaje się, że po dość dużym ruchu w górę, obecnie podaż może szukać swojej szansy na zainicjowanie odbicie w dół.

Dobranoc.Noble Markets

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here