Naga Markets“Gdy emocje już opadły jak po wielkiej bitwie kurz…”


Witam na nocnej zmianie 🙂

Ciekawe sytuacje techniczne pojawiają się na następujących parach walutowych:

CAD/JPY – wczoraj informowałem o świecy odrzucającej poziom oporu. Dzisiaj mieliśmy do czynienia z gwałtownymi spadkami wywołanymi czynnikami fundamentalnymi. Wydaje się, że trend spadkowy będzie kontynuowany i warto szukać wszelkich możliwości do przyłączenia się. Kluczowym celem powinien być poziom dwóch poprzednich dołków.

1
NZD/USD – dzisiaj wybite został wsparcie, które otrzymywała całą konsolidację przez dość długi okres czasu. Mimo upadku wsparcia, warto zauważyć, że kurs porusza się w kanale spadkowym. Spadki póki co zatrzymują się dokładnie na jego dolnej krawędzi. Szerszy trend jest zdecydowanie spadkowy dlatego zalecam ostrożność przy próbach grania na odbicie w górę.
2

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.


Dyskusja na temat analiz z “Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułCredit Agricole rekomenduje 2 transakcje z YUAN’em.
Następny artykułAUD/USD – w strefie wsparcia H4
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here