Naga Markets


Witam na nocnej zmianie.

AUD/NZD – pierwsza sesja nowego tygodnia odznaczała się pustką w kalendarzu makroekonomicznym i przebiegła w dość spokojnym tempie. Australijska waluta systematycznie, przez cały dzień odrabiała straty z piątkowego, dość dużego cofnięcia. Popyt niemal w całości odrobił straty, co daje szansę na formację objęcia hossy przy zamknięciu. Jej umiejscowienie, na czytelnym wsparciu, sugerowałoby kontynuację trwających od ponad miesiąca wzrostów.

Strategia oparta o wykresy dzienne realizowana jest na koncie Windsor Brokers spready już od 0,2 pipsa, brak prowizji, szybka egzekucja i minimalny depozyt już od 1000 zł. Konto w PLN, a także wszystkie niezbędne narzędzia analityczne.

 

GBP/CHF – nowy tydzień otworzył się kontynuacją piątkowych spadków. Na wykresie dziennym widać, że doszło do przełamania czytelnej strefy wsparcia opartej o wcześniejsze wierzchołki. Jutro mamy ciekawy dzień dla Funta. Po za przemówieniem prezesa BoE, w kalendarzu mamy także posiedzenie ws. raportów inflacyjnych. Także w środę poznamy ważny odczyt dotyczący inflacji. Najbliższy czas szykuje się bardzo interesująco dla brytyjskiej waluty. W kontekście wykresu, widać że jej dalsze osłabienie mogłoby skutkować przeceną sięgającą dolnej krawędzi nieźle respektowanego kanału wzrostowego.

Dobranoc.Coinquista

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułO wykresach ani słowa: EUR/CAD, CAD/JPY, Srebro
Następny artykułPara walutowa AUDUSD realizuje formacje oRGR
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here