TMS


Witam na nocnej zmianie.

AUD/NZD – pierwsza sesja nowego tygodnia odznaczała się pustką w kalendarzu makroekonomicznym i przebiegła w dość spokojnym tempie. Australijska waluta systematycznie, przez cały dzień odrabiała straty z piątkowego, dość dużego cofnięcia. Popyt niemal w całości odrobił straty, co daje szansę na formację objęcia hossy przy zamknięciu. Jej umiejscowienie, na czytelnym wsparciu, sugerowałoby kontynuację trwających od ponad miesiąca wzrostów.

Strategia oparta o wykresy dzienne realizowana jest na koncie Windsor Brokers spready już od 0,2 pipsa, brak prowizji, szybka egzekucja i minimalny depozyt już od 1000 zł. Konto w PLN, a także wszystkie niezbędne narzędzia analityczne.

 

GBP/CHF – nowy tydzień otworzył się kontynuacją piątkowych spadków. Na wykresie dziennym widać, że doszło do przełamania czytelnej strefy wsparcia opartej o wcześniejsze wierzchołki. Jutro mamy ciekawy dzień dla Funta. Po za przemówieniem prezesa BoE, w kalendarzu mamy także posiedzenie ws. raportów inflacyjnych. Także w środę poznamy ważny odczyt dotyczący inflacji. Najbliższy czas szykuje się bardzo interesująco dla brytyjskiej waluty. W kontekście wykresu, widać że jej dalsze osłabienie mogłoby skutkować przeceną sięgającą dolnej krawędzi nieźle respektowanego kanału wzrostowego.

Dobranoc.Noble Markets

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here