Naga Markets“Gdy emocje już opadły jak po wielkiej bitwie kurz…”


Witam na nocnej zmianie 🙂

EUR/USD -tworzy się kolejny pin bar, który narusza zaznaczone wsparcie. Może tym razem, po wycięciu niektórych SL, pojawi się jakieś większe odbicie. Impet jest spadkowy, ale po takich świecach powinno nadejść odreagowanie.

USD/JPY – także na tej parze, w końcu konkretny sygnał. Kurs bronił się do ostatniej chwili i broni się nadal, bo nic nie jest przesądzone, ale jeżeli ta świeca dotrwa w takim kształcie do północy to może ośmielić kupujących do większej aktywności.

EUR/GBP – wsparcie upadło, a że było to długoterminowe i bardzo ważne wsparcie, teraz będzie piekielnie silnym oporem, przy którym można poczekać na otwarcie pozycji krótkiej.

AUD/USD – wybita linia trendu, a teraz trwa obrona ostatniego dołka w trendzie wzrostowym. Bardzo kluczowe miejsce, które decyduje o kontynuacji lub zmianie trendu.

Na koniec EUR/AUD, na którym postanowiłem powiększyć początkową pozycję. Pojawił się pin bar, który może być szczytem wzrostów i teraz kurs powróci do trendu spadkowego. Całość zabezpieczona, tak więc już nie stracę, choć oddałem część zysku tak długo czekając w korekcie. W międzyczasie nieznacznie zmniejszyłem pierwotną pozycję, ale niestety nie po najlepszych cenach, gdyż mój częściowy TP planowałem odrobinę niżej, na zielonym wsparciu. Zobaczymy jak się rozwinie sytuacja.


Dyskusja na temat analiz z “Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here