Naga Marketsblok-po-22Witam na nocnej zmianie.

NZD/USD – opublikowane wczoraj wieczorem zapiski z ostatniego posiedzenia FED nie specjalnie wpłynęły na rynki. Kluczową kwestią nadal jest wojna handlowa i cała masa plotek przed prawdopodobnie zbliżającym się terminem podpisania częściowej umowy. Jedna z nich mówi o małych szansach na umowę jeszcze w tym roku, z olei inna o tym, że Chiny nie będą wiązać tematu protestów w Hong-Kongu i amerykańskiej ustawy wspierającej protestujących, ze sprawą wojny handlowej. Inna plotka, która przed południe wywołała chwilowe poruszenie na rynkach, mówi o rzekomym zaproszeniu ze strony Chińczyków na rozmowy w Pekinie. Żadna ze stron nie wypowiedziała się jednak na jej temat. Mimo zamieszania, nadal nieźle radzi sobie dolar nowozelandzki. Wpływ na jego siłę nadal ma brak spodziewanej obniżki stóp procentowych. Na wykresie kurs zmierza na szczyt z początku listopada.

nzdusd

Partnerem cyklu jest Orbex – broker notyfikowany przez KNF oferujący rachunki od 200 USD, zerowe spready bez prowizji, dźwignię do 1:100, ochronę przed ujemnym saldem oraz darmową usługę VPS. Sprawdź szczegółowe warunki.

Czytaj także: Zmienność funta najwyższa od czasu referendum ws. Brexitu w 2016 roku

AUD/JPY – mimo zamieszania w kwestii relacji USA-Chiny, całkiem nieźle radzi sobie także druga z walut Antypodów. Tu sytuacja techniczna jest niejednoznaczna. Gdy spojrzymy na wykres dzienny, mamy trend wzrostowy od końca sierpnia, aa cena po większej korekcie obecnie testuje linię trendu. Teoretycznie pojawia się szansa na odbicie i dalsze wzrosty. Warto jednak pamiętać o szerszym trendzie, który od dawna jest spadkowy. W tym kontekście, cały dotychczasowy ruch wzrostowy wygląda jak korekta. Jeżeli nie dojdzie do odbicia, to upadek listopadowych minimów i linii trendu, także mogą dać sygnał, jednak z kierunkiem spadkowym.

audjpytokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here