Naga MarketsWitam na nocnej zmianie.

W poniedziałek rynek walutowy charakteryzował się niedużą zmiennością. Główne pary walutowe nie wykazywały silniejszych ruchów, czego dowodem jest poniższy wykres. Najsilniejsze ruchy prezentował NZD/USD, w zakresie zaledwie 0,14%:

W tym miesiącu popularny kiwi testował poziomy obserwowane ostatni raz ponad dwa lata temu. Strefę wsparcia stanowią okolice 0,6550 i jakiekolwiek umocnienia powinny być sprzedawane właśnie w tym kierunku. Potwierdzeniem siły byków może być jednak ewentualne wybicie minmów lipcowych na 0,6690:

NZD/USD D1

Brak ruchów na rynku może być wywołany między innymi pustym kalendarzem makroekonomicznym. Najważniejszą informacją dnia była wypowiedź Donalda Trumpa, który krytycznie odnosił się do zacieśniania polityki pieniężnej w wykonaniu Rezerwy Federalnej – nie miało to jednak bezpośredniego i widoczniejszego przełożenia na notowania USD.

Eurodolar po teście dołków z maja z zeszłego roku odbija jednak czwartą sesję z rzędu, zbliżając się ponownie do poziomu 1,1500, czyli poziomu minimów z maja i czerwca 2018. W trakcie poniedziałkowej sesji cena dotarła pod 38,2% zniesienia Fibo (mierzenie po deprecjacji lipcowo-sierpniowej) i wiele wskazuje na to, że w tym miejscu niedźwiedzie ponownie mogą przejąć kontrolę, celując w 1,1300, oferując traderom potencjalne dwie duże figury zarobku.

EUR/USD D1


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here