Naga Markets webinar


blok-po-22Witam na nocnej zmianie.

GBP/JPY – Bank Japonii opublikowała zapiski z ostatniego posiedzenia. Nie przyniosło ona zmian, a z zapisków można się dowiedzieć, że Bank spodziewa się dłuższego okresu czas zanim inflacja osiągnie cel w wysokości 2%. Wydaje się, że rynek nie powinien spodziewać się żadnych zmian w polityce monetarnej tego kraju. Jen specjalnie też nie zareagował na zapiski. Z Wielkiej Brytanii poznaliśmy natomiast mieszane dane o inflacji. Nie jest to jednak kluczowa sprawa. Tą oczywiście jest brexit. Obecne spekulacje dotyczą tego jak długi okres opóźnienia zostanie podany we wniosku, który premier May ma złożyć. Plotki mówią też o tym, że strona unijna będzie zwlekać z decyzjami, aż do czasu ponownego głosowania w brytyjskim parlamencie nad projektem porozumienia. Wydaje się, że mimo wszystko pojawienie się wniosku i podanie terminu opóźnienia, może wzmocnić w krótkim okresie Funta.

gbpjpy


Partnerem aktualności ekonomicznych w portalu Comparic.pl jest Alfa-Forex, broker licencjonowany przez CySEC od 2004 roku, oferujący swoim klientom handel na jednych z najwęższych spreadów i dostęp do kantoru walut. Już teraz zapoznaj się z ofertą brokera i skorzystaj z konkurencyjnych warunków!

Zobacz także: Trader21: Inwestorzy stracili wiarę w możliwość kontynuacji wzrostów

EUR/NZD – dzisiaj poznaliśmy kolejne słabe odczyty z niemieckiej gospodarki. Tym razem poniżej oczekiwań wypadły dane inflacyjne za luty. Ciekawy układ techniczny mamy na crossie Euro z walutą Nowej Zelandii. Dzisiejsza sesja jest szóstym dniem wzrostowej korekty czyli całkiem dużo jak na tegoroczne warunki. Jeżeli układ coraz niższych szczytów miałby zostać zachowany, to niebawem cena powinna zawrócić na południe. Pewną słabość popytu obserwowaliśmy już dzisiaj, stąd też nieco dłuższy górny cień świecy dziennej.

eurnzdCoinquista

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here