Naga Markets„Gdy emocje już opadły jak po wielkiej bitwie kurz…”
Witam na nocnej zmianie 🙂

Dzisiejszy przegląd zaczynamy od EUR/USD, który minimalnie wzrósł po konferencji EBC. Wzrosty te są chyba wątpliwej jakości i wydaje się, że to tylko ruch korekcyjny, a na wykresie po winny nadal panować spadki, przynajmniej do kolejnej konferencji EBC.

1
AUD/USD – para mocno dzisiaj zyskała, ale wzrosty zatrzymują się na pierwszym możliwym oporze. Moim zdaniem może to być koniec zwyżki, chyba że uda się szybko pokonać poziom oporu, wtedy jest szansa na odrobinę większą korektę.
2
EUR/CAD – dość ciekawa formacja potrójnego już dna, rzadko spotykana. Mamy pin bara na tym wsparciu i szansa na wzrost do linii trednu, chyba mają szansę zrealizowania się, choć jest to zagranie na odwrócenie panującego trendu.
3

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.


Dyskusja na temat analiz z „Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.

investJesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

2 KOMENTARZE

  1. Być może masz rację, ale powiem szczerze, że z mojego doświadczenia wynika, że zwykłe wsparcie jest więcej warte niż wyszukiwanie jakichś formacji albo wszelkie linie trendu czy kanału. Wszystko jest dość subiektywne, a właśnie zwykłe wsparcie jest tym co widzi największa część inwestorów.
    Nie wykluczam spadków w dalszym terminie, bo trend jest spadkowy i w sumie dobrze, że szukasz sygnałów do dalszych spadków, ale moim zdaniem chwilowo zobaczymy wzrosty, choć pewnie niewielkie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here