Naga Markets„Gdy emocje już opadły jak po wielkiej bitwie kurz…”
Witam na nocnej zmianie 🙂

Dzisiejszy przegląd zaczynamy od USD/JPY, na którym od dwóch dni trwa odbicie od ważnego wsparcia. Para ta od dłuższego czasu porusza się w konsolidacji i również teraz celem powinien być zaznaczony opór. Chcąc dołączyć do wzrostów warto poczekać na korektę, która poprzednim razem zniosła sporą część tego początkowego odbicia. Zaznaczone miejsce to opór + linia trendu poprowadzona po ostatnich wierzchołkach, może ono silnie działać na wyobraźnie sprzedających, oczywiście najpierw cena musi tam dojść.

AUD/USD – po wczorajszym wybiciu oporu, dzisiaj mamy niepokojąco silne spadki. Warto spojrzeć wstecz i zobaczyć, że w ostatnich wzrostach tak właśnie wyglądały korekty, były to duże spadkowe, ale pojedyncze świece. W nocy sporo danych z Chin i Australii m.in przemówienie szefa BoA, więc rano wykres może wyglądać zupełnie inaczej.

USD/CAD – cena dotarła do długoterminowej linii trendu wzrostowego. Nie upierałbym się w tezie, że trend będzie kontynuowany, ale w takim miejscu spodziewana jest przynajmniej korekta ostatnich spadków. Powoli tworzy się formacja objęcia hossy, która może dać początek czasowym wzrostom.

invest

GBP/JPY – wspomnieć należy także o bardzo silnym Funcie na wielu parach walutowych. Wybita zastała strefa oporu, która teraz może posłużyć jako wsparcie. Nadal niepokonany jest poprzedni szczyt (czerwona linia), który może stanowić bazę dla sprzedających. Impet jest jednak wzrostowy i korekty warto wykorzystywać do grania na wzrosty, zgodnie z trendem.


Dyskusja na temat analiz z „Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here