Naga Markets“Gdy emocje już opadły jak po wielkiej bitwie kurz…”


Witam na nocnej zmianie 🙂

Dzisiejszy przegląd tygodnia zaczynamy od EUR/USD, na którym mamy ciąg dalszy spadków. Na D1 powstaje formacja objęcia bessy sugerująca dalszy spadek, a na W1 zanegowanie zeszłotygodniowego pin bara oraz bliską perspektywę spotkania z wsparciem z okolic 1,28 (a nawet niżej).

1
AUD/USD – mimo lekkiej korekty wciągu tygodnia, świeca W1 zamyka się blisko minimum co ma po poprzedniej świecy bardzo prospadkowy charakter i raczej nie należy oczekiwać rychłych wzrostów.
2
NZD/USD – obserwujemy zatrzymanie spadków na dość istotnym wsparciu. Nie powstaje jednak żadna formacja odwrócenia trendu. Warto zauważyć, że szeroki trend wzrostowy, z którym mamy do czynienia tak właśnie wygląda tzn. spadki zawsze były bardzo dynamiczne, nawet większe od tych obecnych. Nie należy przywiązywać dużej wagi do narysowanej linii trendu, gdyż narysowałem ją żeby lepiej było widać trend, ale prawdę mówiąc można narysować ją na kilka sposobów.
3
NZD/JPY – wzrosty przyspieszyły i mamy do czynienia z poruszaniem się ceny między wsparciem, a oporem do którego aktualnie zmierzamy. Szerszy horyzont to zdecydowanie trend wzrostowy, więc osiągnięcie poziomu oporu jest bardzo prawdopodobne, a to ok 100 pipsów zysku.
4
EUR/JPY – na W1 powstał pin bar, który przetestował strefę SR, która pełniła już rolę zarówno wsparcia jak i oporu. Wymowa jest dość prospadkowa, choć trend długoterminowy jest nadal wzrostowy.
5

Dziękuję za kolejny już 36 tydzień przy wieczornych wykresach. Życzę udanego odpoczynku w weekend i sukcesów na rynku w następnym tygodniu.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.


Dyskusja na temat analiz z “Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here