Naga Marketsblok-po-22Witam na nocnej zmianie.

NZD/USD – wtorkowa sesja podobnie jak poniedziałkowa nie była zbyt bogata w wydarzenia makroekonomiczne. Nadal kluczową kwestią jest wojna handlowa. W tej sprawie pojawiły się plotki, że strona chińska jest dość sceptycznie nastawiona do podpisania umowy po tym jak prezydent Trump odrzucił możliwość wycofania się z części już nałożonych ceł. Niewiele jednak z tej informacji wynika, nawet gdyby okazała się prawdziwa. Po za tym, na spotkaniu prezydenta z szefem FED znowu padły słowa o zbyt wysokich stopach procentowych i za silnym dolarze. Na razie na ostatnim ociepleniu w relacjach wojny handlowej zyskuje dolar nowozelandzki, którego dodatkowo mocno wsparł brak obniżki stóp procentowych, podczas ostatniego posiedzenia. NA wykresie cena wybija z formacji insidebara oraz ponad lokalny opór ostatnich dziennych maksimów. Wydaje się, że cena powinna zmierzać do okolic szczytu z 4 listopada.

nzdusd

Partnerem cyklu jest Orbex – broker notyfikowany przez KNF oferujący rachunki od 200 USD, zerowe spready bez prowizji, dźwignię do 1:100, ochronę przed ujemnym saldem oraz darmową usługę VPS. Sprawdź szczegółowe warunki.

Czytaj także: Zmienność funta najwyższa od czasu referendum ws. Brexitu w 2016 roku

EUR/JPY – na spadku globalnego napięcia nieco traci japońska waluta. Doskonale wygląda dzięki temu sytuacja techniczna na crossie z Euro. Mamy od września dynamiczną tendencję wzrostową, mimo że szerszy trend nadal jeszcze jest spadkowy. Przed kilkoma dniami kurs silnie odbił od kluczowej strefy wsparcia okolic 119,70. Wczoraj zwyżka nieco wyhamowała, jednak wtorek przyniósł jej kontynuację. Wydaje się, że dość realny jest wzrost w kierunku serii ostatnich maksimów w rejonie 121,40.

eurjpytokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here