Naga Markets“Gdy emocje już opadły jak po wielkiej bitwie kurz…”


Witam na nocnej zmianie 🙂

Dzisiejszy przegląd najciekawszych, technicznych sytuacji zaczynamy od EUR/USD. Tworzy się świeca pin bar lekko naruszająca lokalny opór. Tendencja jest wyraźnie spadkowa, a kurs po małej korekcie dotarł do wnętrza średnich. Patrząc na przeszłe wydarzenia, można zakładać, że dzisiejsza świeca będzie korygowana, a więc można spróbować ustawić zlecanie sprzedaży np. w połowie jej wielkości lub nawet odrobinę wyżej.

1
EUR/GBP – naruszona została linia trendu spadkowego, ale układ dołków i szczytów pozostaje spadkowy. Kluczowy jest właśnie testowany opór czyli poziom ostatnich 4-5 szczytów. Wydaje mi się, że możliwe będą spadki, tym bardziej, że Funt mocno już osłabł w ostatnim czasie, a patrząc np. na EUR/USD widzimy, że Euro ma chyba już za sobą korekcyjne umocnienie.
2

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.


Dyskusja na temat analiz z “Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułCarry Trade: EURZAR
Następny artykułTauron PE [TPE] – czy linie trendu działają?
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here