TMS


Witam na nocnej zmianie.

GBP/USD – bardzo słabą sesję zanotował brytyjski Funt. Powodem do spadków były kolejne słabe odczyty dla tej waluty w tym tygodniu. Tym razem blado wypadła dynamika sprzedaży detalicznej. Z drugiej strony, zakończyła się korekta na parach z dolarem, a generalnie waluta ta pozostaje silna za sprawą politycznej niepewności na świecie m.in. w kwestii wojny handlowej USA z Chinami. Na wykresie D1 widać, że kurs przełamał dołki z końca ubiegłego roku oraz z końca czerwca czyli ważne wsparcie. Kolejny ważny poziom to dołek z sierpnia 2017 roku przy 1,2770.

Strategia oparta o wykresy dzienne realizowana jest na koncie Royal. Broker oferuje spready od 0,6 pipsa oraz rachunek już od 50 dolarów.

AUD/JPY – bardzo silną reakcję zwrotną mogliśmy dzisiaj obserwować na tej parze. Mimo lepszych od oczekiwań danych z australijskiego rynku pracy, popyt dokonał niewielkiej zwyżki, wybicia ponad dzienne maksima z kilku ostatnich sesji, po czym kurs zaczął gwałtownie spadać. Mamy więc kolejne silne odbicie od strefy oporu, która od początku marca współtworzy trend boczny. Wydaje się więc, że dzisiejsza sesja może wyznaczać kierunek na najbliższy okres czasu.

Dobranoc.Invest Cuffs

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here