Naga Markets


blok po 22Witam na nocnej zmianie.

EUR/JPY – środowa sesja przyniosła lekkie umocnienie europejskiej waluty. Powodem mogły być doniesienia o tym, że rząd we Włoszech dogadał się z Komisją Europejską co do kształtu przyszłorocznego budżetu. Deficyt na poziomie 2,04% miał zostać zaakceptowany. Na wykresie kurs nadal oscyluje w ramach konsolidacji. Dzisiejsza próba odbicia, może być więc początkiem krótkotrwałego ruchu w górę.

eurjpy


Inwestuj w akcje na GPW z prowizją 0,2% min. 2,99 PLN oraz w akcje zagraniczne z prowizją 0,12% min. 4,99 USD/EUR. Sprawdź konto demo oraz konto rzeczywiste w XTB.

Zobacz także: Środowy przegląd rynków – gołębi Fed pogrąży dolara?

GBP/CAD – Funt notuje dość udany tydzień w stosunku do dolara kanadyjskiego. Ostatnio notowania ropy naftowej sięgnęły nowych minimów, a co za tym idzie osłabia się waluta Kanady. Otwiera to drogę do lekkich wzrostów na GBP/CAD z uwagi na to, że kluczowe głosowania w brytyjskim parlamencie przesunięto na styczeń. Mocno wyprzedana waluta ma więc trochę czasu na korektę. Dzisiaj opublikowano odczyty inflacji za listopad, która okazała się zgodna z oczekiwaniami.

gbpcad

MACD z elementami technik DiNapolego. Zobacz jak skutecznie analizować rynek – darmowy webinar już w czwartek o 20:00!tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here