Naga MarketsWitam na nocnej zmianie.

AUD/NZD – waluty Antypodów są w okresie korekty w stosunku do amerykańskiej waluty. Porównując je na tym tle, nieco silniej wypada waluta Australii. Na AUD/NZD mieliśmy dzisiaj bardzo udaną sesję, po nocnych spadkach. Efekt odbicia jest całkiem imponujący, mamy bowiem sporych rozmiarów popytową świecę. Cały czas układ techniczny nie ulega zmianie, mamy trend wzrostowy, a po sporej korekcie, porównywalnej z poprzednią, kurs odbija, przynajmniej na razie na raty, od lokalnego wsparcia i linii trendu. Możliwe, że tym razem odbicie okaże się silniejsze.

EUR/AUD – podobne umocnienie dolara australijskiego widoczne jest na crossie z Euro. Szerszy obraz techniczny pokazuje, że ostatnia fala wzrostowa osiągnęła podobny zasięg do poprzedniej. Po wypełnieniu zasięgu zaczęły się problemy z dalszymi wzrostami. Dzisiaj mieliśmy drugie uderzenie podaży w ostatnim czasie. Wydaje się, że zejście poniżej minimum z 13 września, może oznaczać nowy trend spadkowy lub przynajmniej nieco bardziej rozbudowaną korektę spadkową.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułKryptowalutowe podsumowanie dnia – Ripple zyskuje 18%, najwięcej od miesiąca
Następny artykułNajciekawsze setupy dnia – 18.09.2018
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here