Naga Markets„Gdy emocje już opadły jak po wielkiej bitwie kurz…”
Witam na nocnej zmianie 🙂

Dzisiejszy, wieczorny przegląd walutowy zaczynamy od EUR/USD, na którym po raz kolejny powtórzył się podobny schemat, mianowicie znowu wzrosty zostały wręcz błyskawicznie zanegowane, można powiedzieć wchłonięte przez podaż. Choć patrząc wyłącznie na wykres D1 nie można jednoznacznie stwierdzić, że nie nastąpi z tego miejsca jakiś ruch wzrostowy, gdyż nadal wsparcie jest bronione, to jednak coraz bardziej wygląda to na brak popytu w miejscu, w którym mógłby się on znaleźć, a to w odrobinę dłuższej perspektywie może oznaczać dalsze spadki.

AUD/USD – kurs dotarł pod lokalny opór, który wcześniej długo służył za wsparcie. Jest to dość klasyczny retest wybitej wcześniej strefy. Ostatnie kilka wierzchołków zachowuje tendencję spadkową, stąd tez moje obawy o bliskim uderzeniu strony podażowej i spadku do głównego wsparcia.

AUD/NZD – słabość AUDa może się przełożyć także na tą parę, gdzie niebawem powinien nastąpić kolejna próba ataku i wybicia poprzednich szczytów. Jeżeli próba okaże się nieudana to powinniśmy być świadkami spadków na tej parze.

invest


Dyskusja na temat analiz z „Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here