Naga Markets


blok-po-22Witam na nocnej zmianie.

USD/CAD – ostatnia zwyżka cen ropy pozwoliła na korektę spadkową na USD/CAD. W związku z tym, że notowania ropy nie rosną już tak dynamicznie jak wcześniej, kwestia ta schodzi na dalszy plan. W tym tygodniu kluczowe znaczenie powinno mieć posiedzenie FED. W środę zapadną decyzje co do parametrów polityki monetarnej w USA. Mimo, że nie spodziewamy się zmian w stopach procentowych, to jednak kluczowe znaczenie będzie miał wydźwięk komunikatu. Umocnienie dolara dobrze wpisywałoby się w układ techniczny, gdzie korekta sięga wcześniejszych wierzchołków i linii szyi aktywnej formacji odwróconej głowy z ramionami. Wydaje się, że jest to ciekawe miejsce aby kurs ponownie ruszył do góry.

usdcad


Inwestuj w akcje na GPW z prowizją 0,2% min. 2,99 PLN oraz w akcje zagraniczne z prowizją 0,12% min. 4,99 USD/EUR. Sprawdź konto demo oraz konto rzeczywiste w XTB.

Zobacz także: Trader21: Inwestorzy stracili wiarę w możliwość kontynuacji wzrostów

GBP/JPY – w ostatnim czasie umocnienie Funta to efekt spadku szans na brexit bez jakiejkolwiek umowy. Gra na czas rynek ocenił dość pozytywnie, przynajmniej w krótkim okresie. W mediach pojawiają się doniesienia jakoby premier May chciałaby po raz trzeci poddać pod głosowanie umowę z UE. Zrobiłaby to dopiero, gdy byłaby bardziej przekonana o szansach na powodzenie. W weekend prasa donosiła także o blokowaniu przez Włochy zgody na opóźnienie brexitu. Nie wiadomo ile z tych informacji ma oparcie w faktach. Chwilowo jednak Funt zyskuje, także do Jena, który specjalnie nie reagował na dane o bilansie handlowym. Na wykresie szykuje się test kluczowego oporu w okolicach 149,50.

gbpjpytokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here