TMS


Witam na nocnej zmianie.

AUD/CAD – piątkowa sesja wypadła słabo dla kanadyjskiej waluty. Wszystko za sprawą publikacji danych o inflacji, która wypadła niżej niż poprzedni odczyt. Poniżej prognoz wypadł także odczyt sprzedaży detalicznej. Spowodowało to osłabienie dolara kanadyjskiego. Na wykresie D1 mamy mocną świecę wzrostową, która może oznaczać kontynuację rozpoczętej niedawno zwyżki. Zwłaszcza, że dołek wypadł na poziomie dwóch ostatnich dołków z poprzedniego roku. Całość wygląda czytelnie na W1, gdzie widać, że na tej parze od kilku lat mamy do czynienia z podobnej wielkości dynamicznymi swingami. Także ostatnie świece z dłuższymi dolnymi cieniami sugerują możliwe odbicie w górę.

Strategia oparta o wykresy dzienne realizowana jest na koncie Windsor Brokers spready już od 0,2 pipsa, brak prowizji, szybka egzekucja i minimalny depozyt już od 1000 zł. Konto w PLN, a także wszystkie niezbędne narzędzia analityczne.

 

GBP/USD – konsolidacja z ostatnich dni sugerowała, że popyt może być w stanie wybronić czytelną strefę wsparcia oraz linię trendu. Cena zaczyna jednak przechylać się w stronę jej dolnych ograniczeń, co niesie za sobą zagrożenie wybicia dołem i kontynuacji trendu trwającego od połowy kwietnia. Jeżeli tak się stanie, cena powinna sięgnąć ostatniego dołka ubiegłego roku przy 1,33.

Dobranoc.Noble Markets

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here