Naga Markets


Witam na nocnej zmianie.

AUD/CAD – piątkowa sesja wypadła słabo dla kanadyjskiej waluty. Wszystko za sprawą publikacji danych o inflacji, która wypadła niżej niż poprzedni odczyt. Poniżej prognoz wypadł także odczyt sprzedaży detalicznej. Spowodowało to osłabienie dolara kanadyjskiego. Na wykresie D1 mamy mocną świecę wzrostową, która może oznaczać kontynuację rozpoczętej niedawno zwyżki. Zwłaszcza, że dołek wypadł na poziomie dwóch ostatnich dołków z poprzedniego roku. Całość wygląda czytelnie na W1, gdzie widać, że na tej parze od kilku lat mamy do czynienia z podobnej wielkości dynamicznymi swingami. Także ostatnie świece z dłuższymi dolnymi cieniami sugerują możliwe odbicie w górę.

Strategia oparta o wykresy dzienne realizowana jest na koncie Windsor Brokers spready już od 0,2 pipsa, brak prowizji, szybka egzekucja i minimalny depozyt już od 1000 zł. Konto w PLN, a także wszystkie niezbędne narzędzia analityczne.

 

GBP/USD – konsolidacja z ostatnich dni sugerowała, że popyt może być w stanie wybronić czytelną strefę wsparcia oraz linię trendu. Cena zaczyna jednak przechylać się w stronę jej dolnych ograniczeń, co niesie za sobą zagrożenie wybicia dołem i kontynuacji trendu trwającego od połowy kwietnia. Jeżeli tak się stanie, cena powinna sięgnąć ostatniego dołka ubiegłego roku przy 1,33.

Dobranoc.Coinquista

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułKryptowalutowe podsumowanie dnia – cena Bitcoina wróci do $20k?
Następny artykułPiątkowy przegląd rynków – USDCAD, USDCHF
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here