Naga Markets“Gdy emocje już opadły jak po wielkiej bitwie kurz…”


Witam na nocnej zmianie 🙂

Ciekawe sytuacje techniczne pojawiają się na następujących parach walutowych:

GBP/USD – po porannym umocnieniu Funta, wieczorem przyszło jeszcze osłabienie USD po protokołach FOMC. W efekcie doszło do testu kluczowego oporu jakim jest poziom poprzednich dołków w trendzie spadkowym. Krótkoterminowo wydaje się, że kurs może rosnąć, choć do tego potrzeba pokonania oporu. Możliwa jest zatem korekta, którą warto obserwować na niższych interwałach.

1

EUR/GBP – jeszcze koło godziny 20 można było mieć nadzieję na formację objęcia bessy, potwierdzającą wybicie wsparcia. Aktualnie jednak pozostaje dość długi dolny cień i sytuacja nie jest już tak jednoznaczna. Na niższych interwałach wygląda to jednak jak typowy restest pokonanej strefy, po którym może nastąpić dalszy ruch spadkowy.

2

Zapraszamy Was na dwa ciekawe wydarzenia. Pierwsze to darmowe, stacjonarne szkolenie dotyczące Price Action prowadzone przez red. naczelnego Comparic.pl Marcina Wenusa, który przedstawi kompletną strategię oraz udostępni skrypt pomagający w otwieraniu pozycji. Szkolenie odbędzie się w Warszawie 28 lutego w hotelu Marriott.

Drugie to największa w Polsce konferencja poświęcona Forex, w której odbędą się wykłady wielu znanych traderów m.in. Jacka Schwagera, Pawła Danielewicza czy Rafała Glinickiego. Dowiedz się więcej o tym niezwykłym wydarzeniu.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.


Dyskusja na temat analiz z “Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułCarry Trade: NZDJPY
Następny artykułGBP/JPY – powrót na szczyt po małej korekcie
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here