Naga Markets“Gdy emocje już opadły jak po wielkiej bitwie kurz…”


Witam na nocnej zmianie 🙂

Najciekawsze sytuacje mają miejsce dzisiaj na następujących parach walutowych:

EUR/GBP – słabość Euro i relatywna siła Funta dają o sobie znać w postaci kolejnego, silnego odbicia w dół od linii trendu spadkowego. Spadki dotarły do lokalnego wsparcia i linii łączącej ostatnie dołki. Wydaje się, że wybicie w dół powinno oznaczać przyspieszenie dalszego ruchu na południe.
1
GBP/CAD – widząc nieźle radzącego sobie Funta, warto spojrzeć także na tę parę. Trwa tutaj od pewnego czasu mocny trend wzrostowy. Cena po korekcie zatrzymuje się na lokalnym wsparciu, które jednak już kilka odbić w górę wygenerowało. Lepiej jest to widoczne na interwale H4, na który warto zajrzeć, w poszukaniu dobrego miejsca na kupna. Na D1 nie mamy na razie klarownego sygnału.
2

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.


Dyskusja na temat analiz z “Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułUBS o USDJPY, AUDUSD oraz NZDUSD
Następny artykułAUD/USD – linia trendu + strefa oporu
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here