Naga Markets“Gdy emocje już opadły jak po wielkiej bitwie kurz…”


Witam na nocnej zmianie 🙂

GBP/USD – dzisiejsze spadki doprowadziły do powstania formacji outsidebara (wspólnie ze świecą piątkową). Formacja ma wymowę podażową, tym bardziej, że powstaje w strefie oporu. Problem z relatywnie niewielką przestrzenią do spadków, gdyż należy liczyć się z dokładnie respektowaną linią łączącą 4 ostatnie dołki.

1
GBP/CAD – podobna sytuacja, z tym że tutaj mamy jeszcze przeciwko sobie dynamiczny trend wzrostowy. Maksimum pin bara znajduje się w rejonie poprzedniego szczytu i jeżeli ktoś lubi zagrania kontrtrendowe to może ten sygnał wykorzystać. Wydaje się, że wiele może zależeć od jutrzejszych odczytów inflacyjnych z Wielkiej Brytanii.
2

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.


Dyskusja na temat analiz z “Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułEURCAD long tradem tygodnia według Morgan Stanley.
Następny artykułNZD/JPY – tendencja spadkowa
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here