Naga Marketsblok po 22
“Gdy emocje już opadły jak po wielkiej bitwie kurz…”

Witam na nocnej zmianie.


EUR/AUD – dzisiejsza świeca prawdopodobnie okaże się pin barem, nawet mocno podażowym, dobrze wpisującym się w siłę sprzedających, która objawił się po fałszywym naruszeniu poziomu poprzedniego szczytu. Jesteśmy w stanie wyznaczyć lokalny opór dla tej świecy i wydaje się, że cena powinna zmierzać w kierunku kluczowego wsparcia. Przestrzeń nie jest jednak zbyt wielka, więc należy liczyć na dużą korektę sygnału lub szukać wejścia na niższych interwałach czasowych.

1

[pullquote align=”full” cite=”” link=”” color=”” class=”” size=””]Zobacz ofertę FxPro i Handel algorytmiczny[/pullquote]

EUR/CHF – odbicie po dużej korekcie zaczyna nabierać dynamiki. Wydaje się, że po zejściu do kluczowego wsparcia, spadki zostały na dobre powstrzymane. Cena powinna teraz rosnąć na poziom poprzedniego szczytu, więc mamy sporo miejsca. Nie mamy za to sygnału kupna, więc pozostaje czekać lub także poszukać go na niższych interwałach.

2

Dyskusja na temat analiz z “Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.


Ucz się inwestowania w waluty razem z Comparic – odbierz swój pakiet darmowej wiedzy. Zapraszamy również do grupy Edukacja Forex na Facebooku.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułFOMC Minutes: Ryzyko w górę, prognozy jednak bez zmian. Mieszane EUR/USD
Następny artykułGBP/USD – przełamuje linię trendu
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here