Naga Markets“Gdy emocje już opadły jak po wielkiej bitwie kurz…”


Witam na nocnej zmianie 🙂

Ciekawe sytuacje techniczne pojawiają się na następujących parach walutowych:

GBP/USD – po wieczornych danych zza oceanu dolar zaczął się osłabiać. Świetnie wygląda to z mocnym ostatnio Funtem, gdyż cena atakuje właśnie ważną strefę oporu w postaci poprzedniego szczytu. Wydaje się, że trend wzrostowy i tak już jest potwierdzony ale gracze konserwatywni powinni zaczekać na pokonanie tej strefy i dalej próbować szukać okazji do gry na wzrosty. Kolejny cel znajduje się bowiem dość wysoko.

1

USD/JPY – od rana kurs mocno wzrastał jednak po 20:00 nastąpiło gwałtowne cofnięcie. Podtrzymuje swoją prognozę spadków, przynajmniej w rejon 122,00, gdzie po za kluczowym wsparciem mamy także linię trendu.
2

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.


Dyskusja na temat analiz z “Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułFOMC/Fed znów zaskoczył analityków. A jakże inaczej?
Następny artykułGarść informacji po środowej sesji na GPW (EUROCASH, SYNTHOS, KĘTY)
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here