Naga Marketsblok-po-22Witam na nocnej zmianie.

NZD/USD – czwartek przyniósł kontynuację, a raczej rozwinięcie próby zainicjowania odbicia podczas środowej sesji. Technika zaczyna wyglądać ciekawie, gdyż od początku października mamy silny trend wzrostowy, a od trzech tygodni trwa korekta. Jak na tak długi okres, strona podażowa zyskała niewiele. Dzisiaj cena reagowała pozytywnie na podpisanie porozumienia między USA a Chinami. Wydaje się, że przynajmniej do listopada czyli wyborów w USA, sytuacja może być spokojniejsza niż dotychczas co stwarza szanse na kontynuację trendu. Specjalnie w odbiciu nie przeszkadzały dzisiaj nawet dobre dane z USA czyli wskaźnik przemysłowy oraz sprzedaż detaliczna.

nzdusd

Te artykuły również Cię zainteresują
Invest Cuffs 2020: zarezerwuj miejsce dla siebie na największym kongresie inwestycyjnym w naszej części Europy

Partnerem cyklu jest Orbex – broker notyfikowany przez KNF oferujący rachunki od 200 USD, zerowe spready bez prowizji, dźwignię do 1:100, ochronę przed ujemnym saldem oraz darmową usługę VPS. Sprawdź szczegółowe warunki.

Czytaj także: Rynek walutowy (Forex) w 2020 roku – czego możemy się spodziewać?

EUR/USD – wspomniane mocne dane z USA nie zostały jednak zignorowane na głównej parze walutowej. Tutaj popołudniu doszło o dynamicznego wymazania porannych wzrostów. Mocne odbicie sprzedaży bazowej i indeksu przemysłowy FED z Filadelfii znacząco umocniło dolara. Nieźle wypadły także wstępne odczyty wniosków na zasiłki dla bezrobotnych. Na wykresie dziennym tworzy się świeca z dłuższym górnym cieniem, pokazująca że może być trudno o kolejne zbliżenie się do poziomu 1,12. Jeżeli w piątek podaż będzie kontynuować ruch, prawdopodobnie cena będzie kierować się na linię trendu wzrostowego, z którym mamy do czynienia od początku października.

eurusdConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here