Naga Markets“Gdy emocje już opadły jak po wielkiej bitwie kurz…”


Witam na nocnej zmianie 🙂

Ciekawe sytuacje techniczne pojawiają się na następujących parach walutowych:

EUR/GBP – po niewielkiej korekcie powstaje formacja objęcia bessy, która może oznaczać kontynuację spadków, przynajmniej do poziomu poprzednio dołka. Szansę na to zwiększa dzisiejsze pokonanie poziomu minimum dotychczasowego ruchu spadkowego. Warto jednak zachować sporą ostrożność, gdyż w dniu jutrzejszym mamy całą masę odczytów makro, przede wszystkim z Wielkiej Brytanii.

1

USD/JPY – konsolidacja nadal trwa, a dzisiaj tworzy się maleńki pin bar, który nadal potwierdza prospadkowy charakter korekty. Moim zdaniem cena może spaść w rejon 122,00, choć jutro wieczorem poznamy decyzje w sprawie stóp procentowych w USA, a także przemówienie szefowej FEDu. Takie wydarzenie może całkowicie odmienić sytuację techniczną na wykresie.

2

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.


Dyskusja na temat analiz z “Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułDanske Bank nowe pozycje – 16 czerwca 2015
Następny artykułGarść informacji po wtorkowej sesji na GPW (BOGDANKA, MBANK, ENEA)
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here