Naga Markets„Gdy emocje już opadły jak po wielkiej bitwie kurz…”
Witam na nocnej zmianie 🙂

Dzisiejszy przegląd walut zaczynamy nietypowo od pary AUD/JPY, na której solidne spadki zatrzymały się na bardzo czytelnym wsparciu, które wcześniej pełniło rolę oporu. Trend jest wzrostowy, aczkolwiek dynamika spadków każe być ostrożnym. Niemniej jednak jest to ciekawe pod względem technicznym miejsce.

1
Podobnie jest na parze AUD/NZD. Także mamy retest strefy, która wcześniej była oporem. Nie ma jakiegoś klarownego sygnału świecowego ale sytuacja może wyjaśnić się już jutro, gdyż nad ranem poznamy protokół z posiedzenia na temat polityki pieniężnej z Australii. Pozytywne informacje powinny przyczynić się przynajmniej do odreagowania ostatnich spadków.
2
GBP/CAD – tutaj także podobna pod względem technicznym sytuacja, tyle że odwrotna tzn. mamy retest strefy oporu, która przez długi czas była wsparciem. Nie powstał jakiś sygnał w sensie formacji prospadkowej, ale reakcja podaży jest widoczna. Granie na parach z funtem wydaje się jednak dość ryzykowne w tym tygodniu, gdyż jakakolwiek informacja dotycząca referendum o niepodległości Szkocji może wywoływać silne, nieprzewidywalne ruchy ceny na wykresie. Dopiero po referendum możemy oczekiwać jakiejś trwalszej tendencji.
3


Dyskusja na temat analiz z „Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.

investJesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here