Naga Markets“Gdy emocje już opadły jak po wielkiej bitwie kurz…”


Witam na nocnej zmianie 🙂

Dzisiejszy przegląd zaczynamy od pary USD/JPY, na której spadki ogromnie przyspieszyły, docierając do poprzedniego wsparcia, które wyznacza szczyt z początku 2014 roku. Spadki zatrzymały się na tym poziomie, ale ciężko mówić tu o próbach grania na wzrosty przy tak wielkim impecie podaży.

1
AUD/JPY – kurs balansuje na poziomie ostatniego możliwego wsparcia, jest to jedynie pojedyncze minimum świecy z 21 maja. Kształty świec w ostatnim czasie pokazują raczej, że może dojść do pogłębienia spadków.
2
CAD/JPY – wielkie spadki na razie zatrzymują się na linii trendu, podobnie jak w przypadku USD/JPY – tu także chyba nie znajda się chętni na zagranie na 3 odbicie od linii trendu. Wydaje się, że prędzej może zadziałać poziom kilku ostatnich dołków przy czerwonej linii.
3

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.


Dyskusja na temat analiz z “Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułGra ze swap 15 października 2014: EURZAR, NZDCHF
Następny artykułZłoto dla zuchwałych.
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here