Naga Markets“Gdy emocje już opadły jak po wielkiej bitwie kurz…”


Witam na nocnej zmianie 🙂

Dzisiejszy przegląd tradycyjnie zaczynamy od najpopularniejszej pary walutowej jaką jest EUR/USD. W dniu dzisiejszym spore spadki, które pokonały strefę lokalnego wsparcia. Jak już wcześniej pisałem, uważam że teraz będziemy świadkami dalszych spadków, aż do poziomu poprzedniego dołka i 2 letniej linii trendu wzrostowego i dopiero w tych okolicach można spodziewać się bardziej znaczącego odreagowania.

GBP/JPY – jakiś czas temu proponowałem możliwość otwarci apozycji długiej po cenie zamknięcia świecy z ubiegłego czwartku (duża czarna świeca z długim dolnym cieniem, który poważnie naruszył wsparcie). Takie rozwiązanie okazałoby się na dzisiaj zyskowne. Teraz widać, że tak poważne naruszenie wsparcia i dość silna reakcja popytu i wybronienie tej strefy świadczyły o jej ważności i chęciach do jej obrony. Jen się osłabia w ostaniach dniach i możliwe są dalsze wzrosty na tej parze.

EUR/AUD – cena dotarła do linii trendu spadkowego, który łączy 2 ostatnie szczyty. Ponadto kurs znajduje się pod ważnym oporem. Dzisiaj pojawia się pin bar, który może dać impuls do rozwinięcia kolejnego ruchu spadkowego. Warto zwrócić uwagę na podobieństwa korekt tzn. wszystkie one trwają naprawdę długo i są dość płaskie, dokładnie tak samo jest teraz i myślę, że niebawem powinien zostać wygenerowany kolejny impuls spadkowy.


Dyskusja na temat analiz z “Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here