Naga Markets“Gdy emocje już opadły jak po wielkiej bitwie kurz…”


Witam na nocnej zmianie 🙂

Ciekawe sytuacje techniczne pojawiają się na następujących parach walutowych:

GBP/USD – mamy trzeci dzień z rzędu dynamicznych wzrostów. Dzisiejsze cofnięcie zostało odrobione i dłuższy dolny cień świecy podkreśla dynamiczny charakter odbicia od wsparcia. Wydaje się, że osiągnięcie przed końcem tygodnia oporu przy kluczowym poziomie 1,50 jest całkiem realne.

1
GBP/CAD – przełamane ostatecznie zostało bardzo ważne wsparcie 1,8500. Duża, spadkowa świeca wyznacza kierunek na najbliższy czas. Cena powinna spadać przynajmniej do poziomu 1,80. Warto wykorzystywać ewentualne korekty i linię trendu do zagrywania w kierunku panującego trendu.
2

Wyjątkowo, w dniu jutrzejszym nie ukaże się “Blok po 22” – za utrudnienie przepraszamy.

Herosi Rynku Kapitałowego – zagłosuj na Marcina Wenusa w konkursie Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.


Dyskusja na temat analiz z “Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułCarry Trade: EURTRY, EURZAR, USDCAD
Następny artykułSrebro – czekając przy oporze
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here