Naga Markets“Gdy emocje już opadły jak po wielkiej bitwie kurz…”


Witam na nocnej zmianie 🙂

Najciekawsze sytuacje mają miejsce dzisiaj na następujących parach walutowych:

EUR/USD – cena kolejny raz odbiła w dół od poziomu 1,25. Pokazuje to, że mamy do czynienia z oporem w tym miejscu. Moim zdaniem spadki były bardzo słabe. Jeżeli nie będą one kontynuowane jutro, może się okazać, że para ta dojrzała do większej korekty i cena może dojść odrobinę wyżej pod poziom 1,26. Oczywiście jeżeli kolejny raz przy 1,25 pojawi się sygnał sprzedaży to warto się poważnie nad nim zastanowić.

1
CAD/JPY – cena bardzo silnie spada. Niebawem spadki powinny dotrzeć do ważnego wsparcia, zresztą jedynego na tej parze w ostatnim czasie. Jest to poziom poprzedniego szczytu. Co ciekawe, porównując zasięgi aktualnie trwającej i poprzedniej korekty – jej koniec mógłby wypaść wąłsnie przy tym wsparciu. Jakby tego było mało, warto zauważyć, że wsparcie to znajduje się w okolicach psychologicznego poziomu 100,00. Warto więc cierpliwie poczekać.
2
EUR/AUD – Euro dojrzewa do większej korekty wzrostowej, a AUD pozostaje bardzo słaby. Dzięki temu cena na tej parze pokonała ważny opór. Aktualnie trwa jego retest, który może być przystankiem do dalszych wzrostów. Dzisiejsza świeca to coś na kształt pin bara, z długim dolnym cieniem. Możliwe, że jutro na niższych interwałach pojawi się ciekawy sygnał kupna.
3

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.


Dyskusja na temat analiz z “Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułMorgan Stanley: AUDUSD wykresem tygodnia.
Następny artykułSrebro – lokalne wsparcie H4
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here