Naga MarketsWitam na nocnej zmianie.

Złoto – piątkowa sesja przebiegała w spokojnej atmosferze. Jednym z ciekawszych punktów dnia była publikacja danych o sprzedaży detalicznej w USA. Dany wypadły dość słabo, poniżej oczekiwań. Nie wywołały jednak większego zamieszania na notowaniach walutowych. Ciekawie wyglądają notowania złota, która ma za sobą całkiem dużą korektę, a obecnie zdaje się odbijać kolejny raz od lokalnego oporu. Wczoraj pojawił się podażowy pin bar, a dzisiejsze wzrosty nie były zbyt przekonywujące. Możliwe, że korekta na dolarze dobiega końca, a test oporu przyczyni się do zainicjowania nowego ruchu spadkowego.


Inwestuj z dźwignią na GPW w surowce, waluty, indeksy oraz spółki polskie oraz zagraniczne. Wszystko dzięki certyfikatom Turbo emitowanym przez ING N.V.

EUR/GBP – ostatnia sesja tygodnia była kolejną sesją niezdecydowania. Na to wskazuje kształt świecy z cieniami po obu stronach. Trwająca od 4 dni konsolidacja wygląda jak korekta impulsu spadkowego, która testuje strefę oporu opartą o poprzedni dołek. Szersza tendencja jest wzrostowa, tym bardziej po tak znacznej korekcie spadkowej, rynek powinien ruszyć do góry. Skoro tego nie robi, być może są ku temu pewne przesłanki. Brytyjska waluta obciążona jest sprawą negocjacji ws. Brexitu. Co chwilę pojawiają się nowe doniesienia i to głównie one kształtują kurs walutowy Funta. Sama technika zdaje się wskazywać na pewną słabość po stornie popytu.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here