Naga Markets“Gdy emocje już opadły jak po wielkiej bitwie kurz…”


Witam na nocnej zmianie 🙂

Dzisiejszy przegląd zaczynamy od EUR/USD, na którym nadal utrzymuje się lokalne wsparcie, które chroni przed spadkiem aż do długoterminowej linii trendu wzrostowego. Dzisiejsza sesja nie była udana, poranna zwyżka została praktycznie w całości zanegowana. Scenariusz alternatywny to potencjalna formacja odwróconej głowy z ramionami, aczkolwiek do jej realizacji jeszcze długa droga. Osobiście obstawiam spadki, właśnie do linii trendu.

GBP/USD – w końcu większy spadek na kablu, kurs prawie testuje lokalne wsparcie. Jeżeli pojawi się właśnie na tym wsparciu jakiś sygnał kupna, można rozważyć decyzję o otwarciu pozycji długiej. Cały czas należy pamiętać o tym, że znajdujemy się bardzo wysoko, po dużym impulsie wzrostowym i pod historycznym oporem widocznym z wykresu MN.

USD/JPY – scenariusz odbicia od wsparcia zaczyna powtarzać się kolejny raz z rzędu. Jeżeli będzie tak jak zawsze to najbliższe dni powinny być wzrostowe. Warto pamiętać, że jutro kilka Banków Centralnych zabierze głos m.in. właśnie Bank Japonii.

EUR/CAD – pojawia się świeca pin bar, prawie w strefie oporu i po korekcie wielkości poprzedniej korekty. Trend jest spadkowy i można wykorzystać sygnał do otwarci apozycji krótkiej. Możliwe, że CAD zacznie odrabiać straty po zeszłotygodniowym osłabieniu, a EUR wręcz przeciwnie.


Dyskusja na temat analiz z “Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here