Witam na nocnej zmianie.

USD/CHF – czwartkowa sesja była najbardziej oczekiwanym dniem od dłuższego czasu. Głównym tego powodem było oczywiście posiedzenie EBC. Na USD/CHF, kluczowe znaczenie miał także zaskakująco mocny odczyt sprzedaży detalicznej z USA. Pod koniec dnia widać przede wszystkim mocne umocnienie dolara i bardzo silne osłabienie europejskiej waluty. Na USD/CHF, po dość dużej korekcie, widzimy re-test górnej krawędzi ponad 1,5 rocznego kanału spadkowego. Wydaje się, że obecnie realny scenariusz to powrót na tegoroczne maksima.

Strategia oparta o wykresy dzienne realizowana jest na koncie Windsor Brokers spready już od 0,2 pipsa, brak prowizji, szybka egzekucja i minimalny depozyt już od 1000 zł. Konto w PLN, a także wszystkie niezbędne narzędzia analityczne.

 

EUR/JPY – na wszystkich parach z Euro, obserwowaliśmy ogromne osłabienie tej waluty. Powód to wspomniane posiedzenie EBC, który zdecydował się utrzymać stopy procentowe na niezmiennym poziomie, jednocześnie zapowiadając, że ewentualna podwyżka nie nastąpi przed czerwcem 2019 roku. To spowodowało sporą deprecjację. Na parze z Jenem, jesteśmy po sporych wzrostach, jest więc z czego spadać, kontynuując tegoroczny trend spadkowy.

Dobranoc.STO

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here