Naga Markets

“Gdy emocje już opadły jak po wielkiej bitwie kurz…”
Witam na nocnej zmianie 🙂

Dzisiejszy przegląd zaczynamy od EUR/USD, na którym zwłaszcza na niższych interwałach widoczna jest silna reakcja podaży po słabych danych marko z USA. Chwilowa zwyżka bardzo szybko została “wchłonięta” co tylko potwierdza dominację sprzedających. Mimo serii świec z długimi cieniami u dołu im dłużej brak będzie reakcji popytu, tym rosną szansę na kolejne silne spadki.

GBP/USD – także dane makro spowodowały dzisiaj osłabienie Funta, choć wiele medialnych opinii zakładało odwrotną reakcję. Technicznie cena dotarła do ważnego wsparcia, które wyznacza poprzedni i ostatni dołek trendu wzrostowego. Można oczekiwać sygnału wzrostowego na tym wsparciu, ale bardzo możliwy jest także jego upadek i wtedy pozostanie szukać sygnałów sprzedaży oraz oczekiwać dalszego pogłębiania spadków.

NZD/JPY – w ubiegłym tygodniu mieliśmy dużą świecę pin bar w strefie wsparcia, dzisiaj pojawiają się spore wzrosty tworzące formację objęcia hossy. Wszystko to zdaje się sugerować bliskie zakończenie spadków na tej parze walutowej.

CAD/JPY – kilkudniowe odbicie dotarło właśnie pod strefę oporu, która dosyć często było testowana i za każdym razem respektowana, nawet gdy następowało jej wybicie to nigdy nie było to wybicie “z marszu”, zawsze przy tej strefie pojawiała się jakaś reakcja. Tak może być i tym razem, gdyż od pewnego czasu mamy mocne spadki i opór może być miejscem kolejnego ataku sprzedających.

XTB

Dyskusja na temat analiz z “Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here