Naga Markets


blok-po-22Witam na nocnej zmianie.

AUD/USD – wczoraj z Australii napłynęły kolejne kiepskie dane. Tym razem był to indeks zaufania Westpac za marzec. Odczyt indeksu wyniósł 98,8 pkt co oznacza spadek niemal o 5 punktów. Jest to największy spadek od około 4 lat. Dolar australijski specjalnie jednak nie przejął się tymi danymi. Po stronie USA, także mieliśmy wcześniej kiepskie odczyty inflacyjne, poniżej prognoz. Możliwe, że dlatego korekta wzrostowa jest kontynuowana, mimo że cena testuje obecnie poziomy wcześniejszych dołków. Na tle poprzednich korekt, ruch ten zdaje się zbyt płytki na silniejszą reakcję podażową, choć oczywiście wszystko jest możliwe.

audusd


Inwestuj w akcje na GPW z prowizją 0,2% min. 2,99 PLN oraz w akcje zagraniczne z prowizją 0,12% min. 4,99 USD/EUR. Sprawdź konto demo oraz konto rzeczywiste w XTB.

Zobacz także: Trader21: Inwestorzy stracili wiarę w możliwość kontynuacji wzrostów

EUR/CHF – całkiem nieźle radziła sobie w ostatnich dniach europejska waluta. W tym czasie nie pojawiły się znaczące dane po za plotkami medialnymi o tym, że podczas debaty w EBC padła propozycja podwyżki oprocentowania dla banków komercyjnych o 0,25 punktów bazowych. Miało to jednak spotkać się ze sprzeciwem większości. Na wykresie EUR/CHF w ujęciu dziennym, cena oscyluje przy lokalnym wsparciu, skąd co chwilę podejmowana jest próba mocniejszego odbicia. Jeżeli to się powiedzie, wydaje się, że kurs powinien rosnąć do okolic 1,15 czyli górnego ograniczenia szerszej tendencji bocznej.

eurchftokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here