Naga MarketsWitam na nocnej zmianie.

CHF/JPY – środowa sesja okazała się trzecim w tym tygodniu wzrostowym dniem. Cena oscylowała w rejonie szczytów z kwietnia i maja. Biorąc pod uwagę szerszy kontekst czyli bliskość kluczowej i niezwykle często respektowanej strefy oporu w rejonie 112,60-80, wydaje się, że cena powinna do niej zmierzać. Na to samo wskazuje zresztą dynamika czerwcowego ruchu wzrostowego.

Strategia oparta o wykresy dzienne realizowana jest na koncie Windsor Brokers spready już od 0,2 pipsa, brak prowizji, szybka egzekucja i minimalny depozyt już od 1000 zł. Konto w PLN, a także wszystkie niezbędne narzędzia analityczne.

 

GBP/NZD – dzisiaj byliśmy świadkami 10 sesji w ramach trwającej konsolidacji. Mimo tego, nie była to nudna sesja. Najpierw mieliśmy silne spadki, następnie gwałtowne wzrosty. Świeca z długim dolnym cieniem sygnalizuje możliwe wybicie górą z konsolidacji. Układ techniczny może wspierać takie rozwiązanie, gdyż cena oscyluje przy wsparciu okolic 1,89 oraz linii łączącej dokładnie serię wcześniejszych dołków. Jest to więc potencjalna szansa na zainicjowanie ruchu w górę.

Dobranoc.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułEURAUD i NZDCAD – spadki coraz bliżej?
Następny artykułEURUSD – Trójkąt i oRGR – 14/06/2018
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here