Naga Markets“Gdy emocje już opadły jak po wielkiej bitwie kurz…”


Witam na nocnej zmianie 🙂

Ciekawe sytuacje techniczne pojawiają się na następujących parach walutowych:

GBP/USD – dzisiaj mamy potwierdzenie wczorajszego wybicia ważnego oporu. Dynamika wzrostów wskazuje na to, że możemy mieć do czynienia ze zmianą trendu. Warto zaczekać teraz na niewielką korektę np. na cofnięcie do najbliższego wsparcia, aby przyłączyć się do wzrostów.

1

GBP/CAD – cena dotarła do jednego z ważniejszych ii czytelniejszych oporów. Tutaj powstaje świeca z długim, górnym cieniem. Mamy więc reakcję podaży. Warto zachować sporą ostrożność zagrywając na spadki, gdyż te mogą być tylko korekcyjne. Ostatni ruch wzrostowy jest bowiem bardzo dynamiczny, a tak naprawdę w szerszym spojrzeniu od 2 lat may trend wzrostowy i trwając odbicie zaczęło się właśnie od testu długoterminowej linii trendu.
2

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.


Dyskusja na temat analiz z “Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułDanske Bank nowe pozycje – 12 maja 2015
Następny artykułNial Fuller’s Price Action – S&P500 szuka okazji do wybicia
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here