TMS


Witam na nocnej zmianie.

USD/JPY – czwartkowa sesja przyniosła kontynuację wzrostów ze środy. Jeżeli w piątek nie dojdzie do mocnego cofnięcia, to zanotujemy jeden z mocniejszych tygodni od dłuższego czasu. Ciekawie wygląda perspektywa tygodniowa, gdzie widać wybicie z dużego kanału spadkowego oraz przekroczenie oporu w rejonie 111,00. Jak widać, co dwa lata dochodzi do bardzo silnych impulsów wzrostowych. Jeżeli obecny będzie równie silny, to kurs z łatwością powinien dotrzeć co najmniej do serii szczytów z ubiegłego roku czyli okolic 114,30.

Strategia oparta o wykresy dzienne realizowana jest na koncie Royal. Broker oferuje spready od 0,6 pipsa oraz rachunek już od 50 dolarów.

AUD/CHF – do defensywy przeszedł w ostatnim czasie szwajcarski Frank. Po wczorajszych spadkach na tej parze, dzisiaj popyt odrabiał straty. W ujęciu tygodniowy technika faworyzuje stronę kupujących. Widać, że kurs odbija od dolnej krawędzi długoterminowego kanału wzrostowego, a także od strefy wsparcia, na którą składają się seria dołków utworzonych na przestrzeni ostatnich 12 miesięcy.

Dobranoc.Noble Markets

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here