Naga Markets“Gdy emocje już opadły jak po wielkiej bitwie kurz…”


Witam na nocnej zmianie 🙂

Na wstępie muszę poinformować, że w ciągu najbliższych 2 tygodni, z powodu urlopu, “Blok po 22” nie będzie publikowany. Za utrudnienia przepraszam i zapraszam ponownie od 28 września.

AUD/USD – pin bar sprzed 3 dni nie zadziałał i cena dynamicznie wzrosła, zmieniając momentum na popytowe o czym świadczą duże, wzrostowe świece. Pojawia się kolejna okazja do zagrania, tym razem na wzrosty. Poziom, który był oporem służy teraz jako wsparcie. Wszystko jest lepiej widoczne na H4, gdzie cena wybiła ten poziom i aktualnie testuje. Być może jest to początek fali wzrostowej. Wydaje się, że mogłyby one sięgnąć zaznaczonego na czerwono, kolejnego oporu.

2

EUR/CAD – tutaj także otwiera się droga na wyższe poziomu. Wybijany jest bowiem właśnie poziom lokalnego oporu, dwóch ostatnich wierzchołków. Wszystko jest znacznie czytelniejsze na H4, gdzie warto spróbować zagrać na taki re-test pokonanego już poziomu. Droga do ostatnich maksimów wydaje się stać otworem, a jest to pozycja o tyle łatwiejsza, że mamy po swojej stronie długoterminowy trend wzrostowy.
3

Dyskusja na temat analiz z “Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.


Ucz się inwestowania w waluty razem z Comparic – odbierz swój pakiet darmowej wiedzy. Zapraszamy również do grupy Edukacja Forex na Facebooku.

 Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here