Naga Markets„Gdy emocje już opadły jak po wielkiej bitwie kurz…”
Witam na nocnej zmianie 🙂

W dzisiejszym dniu na rynkach działo się naprawdę niewiele, na większości popularnych par walutowych nie zaszły żadne znaczące zmiany. EUR/USD minimalnie tracił na wartości lecz nadal może obowiązywać duża wzrostowa świeca z piątku oraz 2 wcześniejsze pin bary. Jutro może się okazać, czy korekta wzrostowa będzie rozbudowana czy jednak szybko się zakończy. Chodzi o odczyt indeksu ZEW dla Niemiec, prognozy zakładają dalszy spadek tego wskaźnika, a jeżeli naprawdę tak będzie to Euro może powrócić do spadków już jutro.

GBP/USD – na wykresie bez większych zmian, cena nadal spada i dopiero przy wsparciu można oczekiwać jakichkolwiek zmian lub sygnałów. Dotarcie kursu do strefy wsparcia zbiegnie się z danymi makro, które czekają Funta w tym tygodniu. Szczegóły w dzisiejszym artykule: „Przed nami ważny tydzień dla Funta….

USD/CAD – to jedna z niewielu par, na której doszło do większych ruchów. Po lepszym danych z kanadyjskiego rynku nieruchomości CAD umocnił się. Najciekawiej było w parze z USD, gdzie ponownie mamy odrzucenie strefy oporu, aczkolwiek nie na tyle silne, aby przesądzać o dalszych spadkach. Nadal kurs oscyluje w granicach tej strefy i nadal czekamy na rozstrzygnięcie.

invest


Dyskusja na temat analiz z „Bloku po 22” toczy się w moim dzienniku na forum: Gra długoterminowa

Dobranoc.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:
Poprzedni artykułTrade tygodnia według Barclays: sprzedaż EURJPY
Następny artykułPrzed sesją: WIG20 i indeks ZEW
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here