Naga Markets
blok po 22Witam na nocnej zmianie.

NZD/USD – dzisiejsza sesja charakteryzowała się sporą zmiennością, także na rynkach walutowych. Tu obserwujemy osłabienie amerykańskiej waluty, powodem zdaje się być Donald Trump, który ostro skrytykował działania FED za nazbyt szybkie zacieśnianie polityki monetarnej. To wystarczyło, aby zainicjować korektę na mocno wyprzedanych rynkach takich jak np. NZD/USD. Czwartek przynosi silna świecę wzrostową, która sugeruje kontynuację zwyżki. Możliwe, że powtórzy się kolejny raz podobny zasięg korekty. Jeżeli tak będzie, pierwszy przystankiem mogą być okolice 0,66.

nzdusd


Inwestuj w akcje na GPW z prowizją 0,2% min. 2,99 PLN oraz w akcje zagraniczne z prowizją 0,12% min. 4,99 USD/EUR. Sprawdź konto demo oraz konto rzeczywiste w XTB.

Zobacz także: Optymizm w sprawie umowy dot. Brexitu wspomaga funta

GBP/CAD – kanadyjska waluta słabnie w ostatnim czasie, być może korygując nadmierne umocnienie po zawarciu porozumienia z USA i Meksykiem. Funt przechodził dzisiaj korektę po ostatnich wzrostach. Powodem do umocnienia Funta są coraz bardziej pozytywne doniesienia w sprawie negocjacji brexitowych. Media donoszą, że porozumienie jest już w zasięgu ręki. Wczoraj pozytywnie wypowiedziała się także kanclerz Angela Merkel. Wydaje się więc, że kolejne tygodnie mogą przynieść pierwszy projekt porozumienia. Na GBP/CAD kurs wybił poziom wcześniejszych szczytów. Obecnie trwa cofnięcie. Wsparciem są okolice 1,71, gdzie popyt powinien zareagować, jeżeli miałoby dojść do zmiany trendu na wzrostowy.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here